Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

 

Letos se bude konat na základně slatiňanských oddílů v lesích u Šiškovicích nedaleko Slatiňan. K dispozici máme přilehlou louku k postavení stanů, kuchyni ve velkém srubu, při špatném počasí lze využít i srub. Někteří z Vás pravděpodobně tento srub znají z jiných akcí střediska nebo lesních kurzů. Základna Šiškovice

 

 

Předpokládáme účast všech čtyř dětských oddílů střediska. A pochopitelně i bývalých členů a přátel střediska a jejich rodin.

 

Hledáme pomocníky!

Pokud byste se chtěli zapojit do organizace Středky, a to v jakékoliv roli (spolupořadatel, řidič zásobovač, kuchař, organizátor her, kytarista atd. atp.), bude Vaše aktivita opravdu vítána! Konkrétní program a téma Středky se teprve tvoří.

Moc děkujeme!

 

Milí přátelé a bývalí členové střediska ARCUS Praha,

srdečně Vás zveme a prosíme, ohledně účasti se ozvěte předběžně na střediskový email. Díky

 

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

 
Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

 
Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

 

 
Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

 

 
V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.

Login
close