UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Pozastavení činnosti v reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se vztahuje především na družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody a na akce skautského vzdělávání.

Podrobnější sdělení a aktuální informace jsou zveřejněny na Skautské křižovatce: skaut.cz/koronavirus

Tomuto rozhodnutí se plně podřizuje i činnost našeho střediska Arcus Praha a jeho oddílů. Děkujeme za pochopení.

O případných změnách situace budeme průběžně informovat.

10. března 2020

Káča

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Rysové přinesli Betlémské světlo do Zoo

21. prosince 2019

166. smečka vlčat Rysové donesla v sobotu 21. prosince jako tradičně do Zoo Praha Betlémské světlo.

Rysové se zúčastnili akce 72 hodin

12. října 2019

V sobotu 12. října Rysové na výletě v rámci výpravy do Kutné Hory uklidili v rámci akce #72 hodin okolí turistického zastavení Kaňk - propadlina na kraji města.

Středisková výprava – skautské století

25. – 27. 5. 2018

Pátek byl den začátku střediskové výpravy, kdy se vlčata, světlušky a skauti z našeho střediska mohli navzájem poznat.

Betlémské světlo 2018

22. 12. 2018

Malý plamínek, tento novodobý symbol Vánoc, jenž svou silou spojuje mnohá srdce, vám budeme předávat…