UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Pozastavení činnosti v reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se vztahuje především na družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody a na akce skautského vzdělávání.

Podrobnější sdělení a aktuální informace jsou zveřejněny na Skautské křižovatce: skaut.cz/koronavirus

Tomuto rozhodnutí se plně podřizuje i činnost našeho střediska Arcus Praha a jeho oddílů. Děkujeme za pochopení.

O případných změnách situace budeme průběžně informovat.

10. března 2020

Káča

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Vánoční výprava VM

Na vánoční výpravě jsme měly spíše jarní počasí :-),

Co se děje na táboře VM?

Jak je vidět, VM jde zrovna na obídek...

Velká Medvědice zve na oddílovou Akademii

srdečně zveme v neděli 20. prosince od 15 hodin.

První tábor je postaven

pro oddíl Velká medvědice.