UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Pozastavení činnosti v reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se vztahuje především na družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody a na akce skautského vzdělávání.

Podrobnější sdělení a aktuální informace jsou zveřejněny na Skautské křižovatce: skaut.cz/koronavirus

Tomuto rozhodnutí se plně podřizuje i činnost našeho střediska Arcus Praha a jeho oddílů. Děkujeme za pochopení.

O případných změnách situace budeme průběžně informovat.

10. března 2020

Káča

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Malá ZHSK se zapojí do 72 hodin

sobota 12. října 2019

Tradičně se chystá ZHSK v rámci 72 hodin 2019 na farmu Aster pomoci Huculským koníkům.

Plán akcí Mladší ZHSK podzim – zima 2019

Plán akcí ZHSK podzim – zima 2019